• תאונות דרכים

  פעמים רבות נפגעים אנשים בנסיבות שנראות על פניהן כאילו אינן תאונות דרכים, כאשר בפועל זכאים הנפגעים לפיצוי בהתאם לחוק.

  אנו נסייע לך לברר אם התאונה מסווגת כתאונת דרכים ומזכה בפיצוי, נברר עבורך איזה חברה לתבוע (במקרה שמעורבים באירוע יותר מכלי רכב אחד) נייעץ לך לגבי כדאיות ואמות המידה של הפיצוי שייתבע, נסייע לך בקבלת תשלום כמקדמה על חשבון הפיצוי הסופי במקרים בהם נפגעת הכנסתך, ונסייע לך בהליכים הכוללים בתיק.

 • תאונות עבודה

  תאונת עבודה הינן תאונות שקורות בדרך לעבודה וממנה, תוך כדי העבודה או כתוצאה ממנה, במקום העבודה ובמקומות שנשלחת אליהם לעבוד בין כעצמאי ובין כשכיר.

  עילות התביעה יכולות להיות כנגד המעביד, כנגד צד שלישי מעורב (לדוגמא יכול להיות מפעל או מקום שאליו נשלחת לעבוד וכו' נפגעת), וכנגד המוסד לביטוח לאומי.

  אנו נברר עבורך מהי קשת הזכויות העומדות לרשותך כנגד כל גורם אפשרי.

 • רשלנות רפואית

  רשלנות רפואית הינה פגיעה שהתרחשה במהלך או עקב טיפול רפואי כושל או בלתי מקצועי; כמו ניתוחים פלסטיים, תיקון ראיה, טיפולי שיניים, טיפולים בהריון ולידה, העדר אבחנה הולמת, איחור לא מוצדק בגילוי ממצא רפואי, מתן תרופה או טיפול בלתי הולמים או נכונים שבעטיים נגרמו לך נזקי גוף. אנו נסייע לך לברר, האם הארוע מסווג כרשלנות רפואית. לרשותינו מערכת יעוץ רפואי של מיטב המומחים בתחומי הרפואה השונים אשר ייסעו לנו לעזור לך, נשתמש בנסיוננו הרב למתן תשובות סיכויי התביעה והיקף הפיצוי.

 • פגיעות ספורט

  תאונת ספורט הינן תאונות שהתרחשו במהלך פעילות ספורטיבית כמו רכיבה על אופניים, משחקי כדור, מתקני ספורט, סקי, רכיבה על סוסים וכד'.

  למשרדנו נסיון רב ביותר בתביעות בגין נזקי גוף שארעו גם בתאונות טייס, רחיפה, צניחה, צלילה וכד'. אנו נייעץ לך במקרה של פגיעה כזו להחליט אם לתבוע ואת מי, נסייע בהכנת חוות הדעת הרפואית לצורך הוכחת הנזק ונדאג לפיצוי מירבי.

נזקי גוף

נזק גוף הינו פגיעה פיסית או נפשית אשר מתרחשת בגלל מאורע חיצוני הפוגע באדם. הנפגע או יורשיו זכאים לפיצוי בגין נזקי הגוף שנגרמו לו מהגורם המזיק ו/או חברת הביטוח שלו.

הפיצוי הניתן בגין נזקי הגוף הינו בגין נזקים שונים בהתאם לסוג הפגיעה, אופיה, מידת הנכות ונתוניו האישיים של כל נפגע.

ראשי הנזק העיקריים הינם כאב וסבל, הפסדי השתכרות, עזרת צד שלישי לסיעוד ומשק בית, נסיעות, דיור והוצאות רפואיות. מידת נזק הגוף, שיעורה ומשמעותה של הנכות שנגרמה לנפגע ניתנים להוכחה בביהמ"ש באמצעות חוות דעת רפואיות מתאימות לסוג התביעה.

רב תביעות נזקי הגוף במדינת ישראל הינן בגין תאונות דרכים, כאשר אח"כ מופיעות תביעות בגין נזקי גוף עקב תאונות עבודה, רשלנויות רפואיות ורשלנויות רגילות (כמו נפילה במדרכה וכד').